Nowe konto

        W celu dokonania rejestracji w sklepie i złożenia zamówienia prosimy o wypełnienie wszystkich wymaganych pól oznaczonych (*). Dane właściciela konta będą używanie tylko w zakresie niezbędnym do realizacji zamówienia.
        Jeżeli chcecie Państwo otrzymać fakturę VAT na firmę, należy wypełnić też sekcję "Dane firmy".
        Zakładając konto w naszym sklepie, akceptują Państwo regulamin sklepu.


Dane osobowe
Imię (*)
Nazwisko (*)
Adres e-mail (*)
Hasło (*)
Powtórz hasło (*)


Dane teleadresowe
Telefon (*)
Kod pocztowy (*) -
Miejscowość (*)
Ulica (*)
Nr domu (*)      Nr mieszkania    


Dane firmy - tylko do faktury
Nazwa firmy
NIP
Kod pocztowy -
Miejscowość
Ulica
Nr budynku              Nr lokalu    

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji zamówienia przez firmę IziGSM zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883). Oświadczam, że zostałem poinformowany, że podanie moich danych osobowych ma charakter dobrowolny oraz, że przysługuje mi prawo wglądu do nich, jak również możliwość ich poprawiania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu informowania mnie o produktach i usługach oferowanych przez firmę IziGSM zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883). Oświadczam, że zostałem poinformowany, że podanie moich danych osobowych ma charakter dobrowolny oraz, że przysługuje mi prawo wglądu do nich, jak również możliwość ich poprawiania.


Copyright by IziGSM - 2007/2008