Producenci dostarczają użytkownikom coraz to nowsze modele telefonów. Kiedy jednak kupujesz wymarzone urządzenie, ważne aby zabezpieczyć je przed uszkodzeniem. Nie chciałbyś przecież od razu porysować sobie wrażliwego ekranu LCD czy innych elementów.

 

Dopasuj szkło hartowane do modelu

Jeśli zastanawiasz się, jak zakupić szkło hartowane Samsung to akurat popularny telefon, więc z łatwością znajdziesz wyposażenie pasujące do każdego z modeli. Sądzimy, że także z urządzeniami innych marek nie powinno być problemów. Ważne, abyś uważnie przeczytał w opisie produktu na stronie internetowej albo na opakowaniu w sklepie, czy dane szkło hartowane jest odpowiednie do Twojego modelu smartfona. Dzięki temu unikniesz pomyłek i wybrany element na pewno będzie idealnie pasował do kształtu ekranu w telefonie.

 

Pamiętaj też, aby przed naklejeniem szkiełka, wyczyścić wyświetlacz specjalną szmatką. Jeśli nie będą się na nim znajdować zanieczyszczenia, to szkło hartowane Samsung dokładnie przylgnie do powierzchni telefonu. Staraj się je również naklejać bardzo powoli, a na końcu docisnąć, by zniknęły ewentualne pęcherzyki powietrza.